Не на тормоза,но не за ден !
Не на тормоза,но не за ден ! - казаха учениците от 3 "б" клас и облякоха розовите фланелки в чест на Световния ден срещу агресията в училище.
Всяко последна сряда на месец февруари е Ден на розовата фланелка.
В нашето училище учениците от 3 "б" клас го отбелязаха за трета поредна година, като изработиха постер с 18 сърца символизиращи 18 ученици в класа и ръката на класния ръководител, който ги подкрепя.


