Петокласниците отново пътуват в Космоса.
Учениците от V клас приложиха знанията получени в часовете по човекът и природата на практика и се разходиха из Вселената. Те създадоха много оргинални и красиви макети и рисунки на Слънчевата система. Интересът към тях от малки и големи ученици е голям.
Изложбата „ Разходка в Космоса” е разположена на втория етаж в голяма сграда на училището и ще продължи до 28 ноември. Заповядайте да я видите!