Да изхвърлим боклуците!
Тази година кампанията „Да изхвърлим боклуците” бе свързана с почистване на училището след коледните празници и ваканцията.
Отново най-активни бяха учениците от прогимназиална степен. Във всяка класна стая внимателно бе свалена коледната украса, бяха почистени стъклата на прозорците, както и чиновете и учебните дъски. Класните ръководители също се включиха в инициативата.
Почистването протече старателно и успешно. Ето и най-добре представилите се ученици.