Откриване на новите STEM кабинети в IОУ ,,Св. св. Кирил и Методий“- гр. Монтана
Имаме удоволствието да Ви поканим на тържественото откриване на новите STEM кабинети в IОУ ,,Св. св. Кирил и Методий“- гр. Монтана, които са създадени с цел да предоставят съвременна образователна среда и иновативни възможности за обучение на учениците.
Събитието ще се проведе на 22.04.2026г. от 13:30 ч.
Вашето присъствие ще бъде чест за нашето училище и подкрепа за усилията ни в развитието на качествено и съвременно образование, в съответствие с националните приоритети в STEM обучението.
ПРОГРАМА НА СЪБИТИЕТО
Начало: 13:30 ч.
Откриване на събитието и приветствие от водещ
13:35 – 14:05
Приветствие от директора на I ОУ „Св. св. Кирил и Методий“
14:05 – 14:10
Приветствие от официалните гости
/ представители на институции)
14:10 – 14:20
Тържествено прерязване на лентата
14:20 – 14:25
Обиколка на кабинетите – демонстрации, лабораторни експерименти и
работа с апаратура, представени от ученици
