Викторина за "Св. Валентин"
В навечерието на празника "Св. Валентин" учениците от Iб клас изработиха картички "Обичам те", изрязваха, лепиха пяха и участваха във викторина с въпроси "Какво значи да обичам приятеля си? Какво значи да обичам сестричката си? и т.н. 