Приемственост между начална и прогимназиална степен
В нашето училище се провежда инициативата „ Приемственост между начална и прогимназиална степен“, която цели по-плавно и безпроблемно преминаване на обучението на учениците към по-горна степен. Затова учителите от прогимназията посещават уроци на четвъртокласници, като се запознават с тях и с начинът им на работа.
Г-жа С.Спасова посети уроците на IVа клас на г-жа Неда Христова и IVб клас на г-жа Наташа Милчова по човекът и природата. И г-жа Спасова, и учениците останаха доволни от срещата и си пожелаха интересни часове догодина в V клас.