1 ОУ "Св.Св. Кирил и Методий"

гр. Монтана

139 години от Освобождението на България

    Днес се навършват 139 години от Освобождението на България!

    Първо основно училище ,,Св.св. Кирил и Методий” – гр. Монтана се включи в инициативата на община Монтана по издигане на националния флаг на 3-ти март от 10.30 часа на  площад ,,Жеравица”.

    Ученици от училището поднесоха цветя пред паметника на загиналите  във войните за свободата на България.

    Честит Национален празник на Република България!


Copyright © 2015 All Rights Reserved.