139 години от Освобождението на България
Днес се навършват 139 години от Освобождението на България!
Първо основно училище ,,Св.св. Кирил и Методий” – гр. Монтана се включи в инициативата на община Монтана по издигане на националния флаг на 3-ти март от 10.30 часа на площад ,,Жеравица”.
Ученици от училището поднесоха цветя пред паметника на загиналите във войните за свободата на България.
Честит Национален празник на Република България!


